نمایش 1–6 از 11 نتیجه

Nailing-Detail

بدون امتیاز 0 رای
جزییات نیلینگ ارائه شده به صورت نقشه اتوکد(dwg) می باشد که شامل جزییات اجرایی یک پروژه اجرا شده که در پایدارسازی آن از روش نیلینگ استفاده شده است که  شامل برش های مختلف از مراحل اجرای نیلینگ می باشد. پایدارسازی گود به روش نیلینگ و انکراژ از روش های به صرفه می باشد ولی نیاز به رضایت همسایه و همچنین تیم اجرایی مجرب جهت اجرای مراحل مختلف پایدارسازی می باشد.
1
15,000 تومان

جزییات اتصال سقف عرشه فولادی به دیوار برشی

بدون امتیاز 0 رای
جزییات سقف عرشه فولادی مورد استفاده در این بخش یک فایل اتوکد (dwg) می باشد که اتصال سقف عرشه فولادی به دیوار حایل را نشان میدهد.دیتیل اتصال سقف عرشه فولادی به دیوار برشی مورد تایید سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران می باشد. طراحان سازه و مهندسین محترم می توانند از این جزییات برای کامل تر کرد و اجرایی شدن نقشه های خود استفاده کنند و در اجرای اتصال سقف عرشه فولادی به دیوار حایل کمک زیادی انجام دهند.
0
10,000 تومان

جزییات خرپای 13 متری

بدون امتیاز 0 رای
جزییات خرپای سیزده متری ارایه شده به صورت نقشه اتوکد (dwg) می باشد که شامل جزییات و دیتیل یک سازه نگهبان 13 متری مورد تایید سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران می باشد و طراحان و مدل سازان سازه می توانند با دانلود جزییات سازه نگهبان از این جزییات استفاده نمایند، شایان ذکر است پایدارسازی به روش خرپایی از روش های متداول در اجرای گود و گودبرداری می باشد جزییات و دیتیل های سازه نگهبان سیزده متری به صورت نقشه اتوکد در این قسمت ارایه شده است. امیدواریم که دانلود این مجموعه محاسباتی مورد نظر شما همکار و مهندس گرامی واقع بشود.
0
25,000 تومان

جزییات راه پله فلزی

بدون امتیاز 0 رای
جزییات راه پله در اسکلت فلزی مورد تایید نظام مهندسی تهران. راه پله فلزی اراه شده در این بخش به صورت فایل اتوکد (dwg) می باشد، طراحان محترم می بتوانند از این جزییات خوب و مورد تایید کنترل های محترم سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران استفاده کنند. البته شایان ذکر است اجرای راه پله فلزی به صورت های دیگری هم امکان پذیر می باشد، در این بخش جزییات راه پله فلزی به این صورت آورده شده است که امیدواریم مورد توجه قرار گیرد.
0
8,000 تومان

جزییات سقف عرشه فولادی

بدون امتیاز 0 رای
جزییات سقف عرشه فولادی مورد استفاده در این بخش یک فایل اتوکد (dwg) می باشد که مورد تایید کنترل های سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران می باشد، جزییات سقف عرشه فولادی مورد استفاده در این بخش بسیار کامل می باشد و حتی اجرای بازشو در جزییات سقف عرشه فولادی را هم در برمی گیرد. و همچنین برای مبحث آتش نشانی  جزییات سقف عرشه فولادی در این فایل اتوکد می باشد، طراحان و مهندسین محترم می توانند جهت تکمیل نقشه های سازه خود برای جزییات سقف عرشه فولادی (metal deck) از این بخش سایت استفاده نمایند.
0
25,000 تومان

جزییات سقف تیرچه یونولیت

بدون امتیاز 0 رای
جزییات سقف تیرچه یونولیت مورد تایید نظام مهندسی تهران در این بخش ارائه شده است، همان طور که میدانید سقف تیرچه یونولیت جزو پرکاربردترین و رایج ترین سقف هایی می باشد که در ایران اجرا می شود، که صد البته محاسن و معایب مخصوص به خود را دارد، جزییات سقف تیرچه یونولیت استفاده شده در این بخش جزو کامل ترین نقشه ها می باشد که به صورت (dwg) می باشد و قابل استفاده و ویرایش برای مهندسین عزیز می باشد.
0
15,000 تومان