نمایش 1–6 از 11 نتیجه

انواع روش های اتصال پله به سازه( اسکلت) بتنی

بدون امتیاز 0 رای
این پاورپوینت شامل 30 اسلاید می باشد، که به طور کامل انواع روش های اتصال پله به سازه بتنی را توضیح داده است، اولین روش اتصال پل به سازه استفاده از تیر میان طبقه می باشد، این روش باعث به وجود آمدن پدیده ستون کوتاه در اسکلت بتنی می شود، راه های مقابله با پدیده ستون کوتاه در این پاورپوینت آمده است، دومین روش اتصال پله به سازه بتنی تیر میان طبقه پله هم ضخامت با دال می باشد، سومین روش اتصال تیر میان طبقه به ستون سازه، تیر میان طبقه فولادی می باشد، که یکی از روش های منطقی می باشد، اتصال کنسولی، استفاده از دیوار بتنی، نیز در این پاورپوینت آمده است، روش آخر که آیین نامه توصیه کرده است: استفاده از ستونک( ستونچه) بتنی می باشد که در این پاورپوینت توضیح داده شده است.
1
25,000 تومان

راه های مقابله با پدیده ستون کوتاه در تیر میان طبقه پله

بدون امتیاز 0 رای
این پاورپوینت شامل 55 اسلاید می باشد که راه های مقابله با پدیده ستون کوتاه در تیر میان طبقه پله را نشان می دهد، پدیده ستون کوتاه در تیر میان طبقه پله باعث آسیب رسیدن به ستون در هنگام زلزله می شود، بنابراین روش های مختلفی از طرف مهندسین برای مقابله با پدیده ستون کوتاه در تیر میان طبقه پله ارایه شده است، در این بخش سعی شده است که چند روش مفید و پرکاربرد مورد بررسی قرار گیرد.
0
15,000 تومان

اشکالات کاشت بولت

بدون امتیاز 0 رای
این پاورپوینت شامل بیست و شش اسلاید می باشد که  اشکالات اجرایی کاشت بولت را در حالت های مختلف نشان می دهد. کاشت بولت یک روش رایج می باشد که  در مورد گذاشتن صفحه در تیر یا ستون بتنی کاربرد دارد. همچنین کاشت بولت برای قراردادن میلگرد روی فونداسیون بابت دیوار برشی و همچنین اضافه کردن فونداسیون جدید به فونداسیون اجرا شده نیز استفاده می گردد. اشکالات کاشت بولت و ایرادات اجرایی کاشت بولت عواقب جبران ناپذیری را به بار می آورد، زیرا اجرای ناصحیح کاشت بول خود باعث اثرات ثانویه روی سازه اجرا شده می شود و نیرو وتنش مضاعف حاصل از اشکالات کاشت بولت باعث خرابی سازه در زلزله می گردد.
0
20,000 تومان

درز اجرایی

بدون امتیاز 0 رای
این پاورپوینت شامل 16 اسلاید در مورد انواع درز اجرایی در سازه می باشد. درز اجرایی در سازه بسیار مورد و موضوع مهمی می باشد، اجرای درست و دقیق درز اجرایی باعث به وجود آمدن سازه ای پایدار و مقاوم در برابر زلزله می شود، در سازه های بتنی اجرای درز اجرایی کاربرد دارد، مخصوصا برای بتن ریزی های حجیم و بتن ریزی های با سطح بتن ریزی زیاد. در این پاورپوینت درز اجرایی به شکل کاملا اصولی و مورد تایید نظام مهندسی ساختمان استان تهران ارائه گردیده است.
0
10,000 تومان

آشنایی با انواع سقف های یوبوت و کوبیاکس و وافل

بدون امتیاز 0 رای
این پاورپوینت شامل 30 اسلاید می باشد که شامل سقف یوبوت، سقف وافل، سقف کوبیاکس، سقف تیرچه می باشد. در این پاور پوینت سه سقف خاص و مهم ارایه گردیده است، سقف یوبوت و سقف کوبیاکس که از احجام در بین بتن استفاده می شوند و طراحی های خاص و منحصر بفردی دارند،  این سقف ها از سقف های پرمخاطب برای دهانه های بلند می باشند. سقف وافل در بین سازندگان محترم بسیار رایج شده است و سازندگان زیادی سقف وافل یک طرفه و دوطرفه را اجرا می کنند، از این رو طراحان محترم نیز به سمت طراحی این نوع سقف رفته اند.
0
15,000 تومان

مراحی صدور پروانه ساختمان

بدون امتیاز 0 رای
این پاورپوینت شامل بیست اسلاید می باشد که مراحل صفر تا صد صدور پروانه ساختمان را شامل می شود.
1
8,000 تومان